Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

ICh MultiCh WATTERLOO MISANTOS


Golden Retriever Watterloo Misantos je krásně rostlý a statný pes.Po obou rodičích zdědil vynikající zdraví, exteriér a pracovní vlohy, milou a přátelskou povahu a vrozenou temperamentní chuť k práci s aportem se zvěří.
Jeho přednosti jsou: kompaktní stavba těla, vynikající samčí typicky modelovaná hlava, výborné úhlení předních i zadních končetin, správná lopatka a rameno, pevná hřbetní linie, výborná klenba žeber,krásná splývavá srst, temperametní pohyb, elegance... a další nej..., nej... vlastnosti, které má uvedeny v posudcích z výstav, na kterých byl oceněn vždy známkou výborný - excellent a již se pyšní těmito tituly: 8 x BOB, 1x BIG 2, 2x BIG 3, 1 x BIG 5,Klubový vítěz KCHLS 2007 a BIS KVR KCHLS 2007,4 x Národní vítěz, Klubový vítěz mladých KCHLS 2005 , BIS Puppy, 4x CACIB, 5 x Res. CACIB, 21 x CAC, 7 x Res. CAC, 4 x VDH, 2 x Res. VDH, 1 x CAC DRC, 1 x R.CAC DRC, Res CACA, 6 x CAJC , 5 x VN 1,a to od 42 posuzovatelů různých zemí !!! ( CZ, SK, D, GB, N, CH, P, A, F, B, ES, IRL, PL, HU ).
Má složeny lovecké zkoušky - PZ v I. ceně, které absolvoval ve věku 10. měsíců !
Vyhodnocení RTG kyčlí a loktů od MVDr. Snášila na DKK a DLK má DKK 0/0 a DLK 0/0 (HD A/A a ED A/A) a vyšetření na DOV (dědičné oční vady) včetně vyšetření očního pozadí má NEGATIVNÍ !